Кастинг! Ми шукаємо юних моделей для Всесвітнього Виробника панчішних виробів "Elite Hosiery"

 

 

Нашому агентству потрібні моделі (дівчатка 8-12 років) для рекламної кампанії нашого клієнта (фото для упаковок продукції, каталогів, брошур та інтернет-реклами). Це прекрасна можливість для юних дівчаток з блиском увійти в модельний бізнес і просто спробувати щось нове. Наявність попереднього досвіду не обов'язкова. В попередній частині кастингу може взяти участь будь-яка зацікавлена в цьому дівчинка 8-12 років, всього лише заповнивши реєстраційну форму на нашому сайті і додавши до неї як мінімум 3 фотографії.

Ми шукаємо юних, струнких красивих і фотогенічних дівчат!

Вимоги до моделей:
Вік: До кастингу допускаються тільки дівчатка 8-12 років. (Ми більш зацікавлені в моделях 10-11 років)
Зріст: Зріст моделі повинен бути пропорційний її вазі. Як бачите, ніяких особливих вимог до зросту моделі немає. Однак, нас цікавлять моделі зростом від 133 до 165 см.
Важливо, щоб модель мала гарну посмішку і проявляла інтерес та активність під час фотосесії.
Після заповнення реєстраційної форми на сайті і завантаження фотографій, наші співробітники розглянуть всіх претенденток і виберуть тих, кого запросять на реальний кастинг і фотозйомку. Дата, час проведення і місце розташування кастингу буде оголошено після того, як буде отримано, розглянуто та попередньо відібрано достатню кількість заявок. Тих, хто пройде попередній відбір- про час і місце проведення кастингу повідомлять заздалегідь.


Для участі у кастингу потрібно заповнити реєстраційну форму та надіслати нам фото:
1. Портрет
2. У повний зріст
3. Фото на яких добре видно ноги
4. Фото на каблуках (При наявності)
Реєстраційну форма- Реєстрація дитини (В графі "Досвід роботи в модельній індустрії" вкажіть тему "Elite Панчішні вироби"