Вхід на сайт

Надіслати листа

 1. З загальних питань, будь ласка,
  звертайтеся в листі.
 2. Ваше ім'я*
  Будь ласка, вкажіть ваше ім'я.
 3. Ваша Email-адресса*
  Будь ласка, вкажіть вашу email-адрессу.
 4. Тема*
  Будь ласка, заповніть обов'язкове поле "Тема".
 5. Повідомлення*
  Будь ласка, заповніть обов'язкове поле "Повідомлення".

Про нас Модельне агентство

La Mode Models не є «модельним агентством» у звичному розумінні цього поняття. La mode models - це команда молодих і креативних професіоналів, які постійно в пошуку замовлень, щоб забезпечити роботою наших моделей.

Агентство La Mode Models було створено для моделей, бажаючих працювати з кращими модельними агентствами США, Великобританії, Кореї, Китаю, Японії, Таїланду, Гонконгу, Індії, Сінгапуру, Малайзії, Тайваню, Мілана, Німеччини та всієї східної Європи.

Наше агентство отримує прямі запити і замовлення іноземних агентств, а наші моделі працюють з кращими агентствами в світі, виблискуючи на обкладинках журналів і каталогів, беручи участь у модних показах.

Крім цього ми є унікальними у своєму роді, оскільки допомагаєм здійснити перший крок в модельне майбутнє не лише дорослим моделям, а й зовсім юним красуням.

 

Як ми працюємо: 

 

Ви мрієте про модельну кар'єру, зйомки, покази, щоб ваші фотографії були у журналах та каталогах?- Досить мріяти! Завантажуймо у нашу базу даних ваші найкращі фотографії. До них буде відкритий доступ більше ніж 60- ти провідним агентствам всього світу. Чим частіше ви оновлюєте фотографії, тим більш актуальною інформацією про вас ми володіємо.

Фотосессії Реєстрація у нашому агентстві

Завжди розраховуйте на допомогу та підтримку нашої команди. Ваше бажання- головний критерій, яким ми керуємося в пошуку контракту саме для вас. Реєстраційна форма